Bellerage Alinga

Кар'єра

Особливу роль в корпоративній культурі відіграє атмосфера відкритості, доброзичливості та взаємодопомоги

Широкий спектр послуг, затребуваний нашими клієнтами, дає можливість почати або продовжити кар'єру в таких областях як фінанси і облік, юриспруденція та оподаткування, аудит, інформаційні технології і в багатьох інших.

Ми очікуємо від наших співробітників прагнення відповідати і перевершувати кращі міжнародні стандарти, бути енергійними та ініціативними, працювати в команді, завжди досягати результатів та поставлених перед собою цілей.

Беллераж Алинга всіляко заохочує бажання розвиватися професійно та особисто. Наші працівники можуть спробувати себе в різних підрозділах компанії, стати високого класу професіоналами і менеджерами.

Надані програми навчання та розвитку дозволяють йти в ногу з часом, бути впевненим у завтрашньому дні.

Особливе значення в корпоративній культурі Беллераж Алинга грає атмосфера відкритості, доброзичливості та взаємодопомоги. Проводячи на роботі значну частину часу, ми приділяємо велику увагу етичним аспектам взаємодії між собою і з нашими контрагентами.

Високі очікування компанії до своїх співробітників знаходяться в повній відповідності з пропонованими компенсаційними пакетами.

Беллераж Алинга надає можливість студентам старших курсів працювати неповний день або за гнучким графіком.

 

Connect with us

Ви можете надіслати нам своє резюме за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо в поточний момент ми не зможемо запропонувати Вам роботу відповідно до наявної у Вас кваліфікації, ваше резюме буде занесено в інформаційну базу, і ми зв'яжемося з вами при першій же можливості.

Online Test

Дізнайтеся більше про стажування в Bellerage Alinga