Bellerage Alinga

Технології

Проактивний і практичний підхід наших професіоналів

Технологічність внутрішніх бізнес-процесів і практичний досвід роботи залучених фахівців є необхідними компонентами будь-якої якісної послуги.

Беллераж Алинга приділяє велику увагу питанням підбору і розвитку персоналу. Наші фахівці мають національні атестати професійних бухгалтерів і аудиторів, дипломи ACCA, CPA або інших міжнародних програм.

Кожні півроку в компанії проводиться атестація. Співробітники Беллераж Алинга проходять професійне навчання, беруть участь у семінарах і тренінгах.

В області професійних послуг крім досвіду і кваліфікації співробітників важливу роль відіграє методологічна база. У своїй роботі ми використовуємо багаторазово перевірені методики, які є однією з компонентів функціонуючої системи управління базами знань.

У компанії впроваджена і постійно вдосконалюється система контролю якості. Беллераж сповідує ідеологію відкритості контрольних процедур для клієнта.

Професійна відповідальність наших фахівців застраховано.

Ліцензія на здійснення аудиторської діяльності у області загального аудиту № 007624, видана наказом Мінфіну РФ № 36 від 21 лютого 2001 року.

Дійсний член саморегульованої організації Аудиторів Некомерційне Партнерство «Російська Колегія Аудиторів» відповідно до рішення Центральної Ради РКА від 20 квітня 2010 року.

ISO 9001:2008 #06216